|  | 

Pozostałe

Speedtest

Czyszczenie pamięci podręcznej jako ważny czynnik testowania prędkości sieci
Użytkownicy, którzy zdecydują się na korzystanie z serwisu TestujPrędkość muszą mieć na uwadze to, jak znaczące jest wyczyszczenie pamięci podręczne. Jest to bowiem potrzebny warunek przetestowania szybkości sieci. Z tego powodu speedtest powinien być zrobiony po oczyszczeniu historii w przeglądarce. Działanie testu opiera się albowiem na pobieraniu oraz przesyłaniu jednego lub większej ilości plików o wyznaczonych odgórnie rozmiarach oraz wykorzystaniu czasu, jaki pliki będą potrzebowały do obliczania szybkości łącza internetowego. Opłaca się zobaczyć na stronie dane statystyczne w nawiązaniu do województw i operatorów, żeby przekonać się, jak dużo osób robi użytek z takiego praktycznego testu. Test pozwoli sprawdzać parametry takie jak: pobieranie, upload, ping, Buffer delay a także Jitter. Na stronie opisane jest, jak wzorowo wykonać test szybkości łącza internetowego. Warto wobec tego sprawdzić portal tak praktyczny.

speedtest

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • W jakiej odległości sadzić drzewka owocowe?

    Pierwsze nawożenie trawnika po zimie Wysoka jakość strony www ma nadzwyczajne znaczenie, kiedy pełni ona funkcję reprezentacyjną, lub też stanowi propozycję handlową. To, co wyróżnia strony internetowe z milionów innych, jest inwencja twórcy. Oryginalne oraz dopracowane projekty przyciągają szczególną uwagę internautów. Przejrzystość i łatwość w nawigacji sprawia, iż korzystanie z serwisu jest łatwe i przyjemne.

  • Rzetelne i sprawne wsparcie w otrzymaniu wizy do Białorusi

    Rzetelne usługi konsularne dzięki jakim można załatwić wizę do Chin oferowane są przez Serwis Konsularny od kilku lat. Istnieje kilka typów wiz do Chin, o czym można się przekonać po skontaktowaniu się z ekspertami. Są to wizy: L, M, F, Q, S, R, Z, X, D, G, C a także J. Istnieją także wizy dla

Wpisy: